Dacă mă urmăriți pe social media, stiți deja că sâmbăta trecută am mers cu bloggerii de la ASBO într-o min – excursie la Rânca și pe Transalpina. Am vizitat puțin, ne-am bucurat de peisajul superb și de aerul proaspăt de munte și am petrecut timp de calitate împreună. Așa că am ales să împart experiența …










